http://brigady.z-inzerce.cz/templates/siteground-j15-52/images/hed-1.gif

Reklama

Další projekty

Online Aukro aukce, největší internetový bazar. Není to jen o štěstí - Internetová Seznamka - seznamování a rande. AutoTuning galerie a wallpapers Autotuning. SMS zdarma do všech sítí O2, T-mobile, Vodafone SMS úplně zdarma. Internetové zpravodajství a novinky ze světa i z domova zprávy. Autobazar to je auto inzerce kde najdete nové i ojeté vozy Auto Inzerce zdarma. Internetová seznamka, sexseznamka a flirt, osudová Seznamka štěstí. Webová online hra Travian, Galové, Římané a Germáni. Hledáte práci, zaměstnání, práci na doma? Domácí práce a práce doma. Jednoduché online seznamování nebylo nikdy jednoduší seznamte se a hurá na rande, Seznamka Práce na internetu, seznam volných míst, lepší než úřad práce Práce. Brigády a výdělky nejen na prázdniny. Dlouhodobé Brigády. Podnikání na internetu, multi level marketing MLM Online aukce - internetový bazar Aukro. Ekologická drogerie a kosmetika přímo od výrobce. Web hry a online internetové gamesy Online flash hry zdarma. Plyšové hračky pro každého, nejen pro děti. Včelaření a včelařství to vše na včelařské potřeby pro včelaře.
Brigády Podnikání
   


noimage
nabídka půjčky
(Nabídky / Kancelářské brigády)
Hledáme atraktivní dívky, studentky, ženy
Hledáme atraktivní dívky, studentky, ženy
(Nabídky / Jednorázová akce)

Podnikání místo zaměstnání

Přestože zájem brigádníků o vlastní podnikání je spíše okrajový, nikdy není pozdě pro zahájení podnikatelské dráhy.

Ne každému vyhovuje nechat se zaměstnat. Pokud má člověk nápad či ideu, co by mohl dělat a co by mu mohlo přinést nějaký zisk, může se pustit do podnikání na základě živnostenského oprávnění. Rozjezd firmy nemusí být spojen s ohromnými výdaji. Současná doba nabízí určitě řadu možností, jak se na trhu uplatnit. Začínajícímu podnikateli může stačit například pouze stůl s počítačem připojeným k internetu. Ten, kdo se rozhodne začít pracovat na vlastní pěst, musí počítat s tím, že na rozdíl od zaměstnání je nejen samotné zahájení, ale i průběh podnikání podstatně složitější. Podnikatelé musí splnit řadu požadavků, obejít několik úřadů a každoročně plnit zákony dané povinnosti.

Podnikatelé stejně jako zaměstnanci jsou povinni platit sociální a zdravotní pojištění. Jak u sociálního tak u zdravotního pojištění se rozlišují osoby, které vykonávají výdělečnou činnost jako hlavní nebo jako vedlejší. Pokud podnikatelé patří mezi osoby vykonávající vedlejší činnost, nejsou v určitých případech povinny platit zálohy. Na studenty, kteří podnikají je pohlíženo jako na osoby vykonávající vedlejší činnost, což je pro ně určitá forma zvýhodnění.

Daň z příjmů musí platit jak zaměstnanci tak podnikatelé. Navíc podnikatelé jsou povinni podávat daňové přiznání a odevzdat je do konce března, ale jsou případy, kdy jej můžete odevzdávat čtvrtletně. Nevyhnou se ani přehledům pro ČSSZ a zdravotní pojišťovnu. I v případě, kdy student podává daňové přiznání, může si uplatnit v daňovém přiznání nejen slevu na poplatníka, ale také slevu na studenta, pokud k daňovému přiznání doloží potvrzení od školy, kde studuje.

 

Doporučujeme

 

Pokud nemáte vlastní podnikatelský projekt a rozhodnete se reagovat na některou z nabídek dávejte si velký pozor. Nechoďte do ničeho, kde po Vás chtějí jakékoliv poplatky předem, jde s největší pravděpodobností o podvod. Na internetu je také mnoho nabídek, které jsou vyloženě ztráta času. Nebuďte naivní a nečekejte výdělek u nějakého přijímání emailu SMS nebo klikání na reklamy.

 

Doporučujeme nějaké solidní MLM (multi level marketing, síťový marketing). Princip je jednoduchý, nakupujete a prodáváte výrobky přímo od výrobce. Získáte jak slevu na nákup a provize  z prodeje, tak i za nákupy zákazníků a prodejců, které seženete, obvykle až do výše 21 %. Zákazníci mají obvykle možnost získat další slevu až 30% na vlastní nákup.

 

V MLM nemusíte pouze prodávat, ale můžete i budovat tým spolupracovníků, tak dáte dalším lidem  možnost ušetřit a vydělat. MLM je možnost jak zkusit začít podnikat s minimálními investicemi. Stačí jen chuť komunikovat s lidmi, chtít se učit novým věcem, být aktivní, spolehlivý a také týmový hráč. Než se do něčeho pustíte, tak se vyplatí si nejdřív všechno prověřit: firmu, ICO atd. Vždy záleží co to je za firmu, jaké má výrobky, jaký je její marketingový systém a samozřejmě si ověřit, nakolik jsou zákazníci té firmy spokojeni. Dobrá firma Vám dá možnost ušetřit za nákup od výrobce. Výhodné je pokud jsou výrobky denní potřeby. Doporučujeme, proto začít pracovat v nějakém solidním MLM.

 

V případě zájmu nás kontaktujte.
 

 

Brigády

  Brigády pro studenty, důchodce i ženy na MD. Inzerujte zdarma ať již brigádu hledáte nebo nabízíte. http://brigady.z-inzerce.cz/images/grafikabrigady/bridadyy.jpg

PřihlášeníDoporučujeme

Vše o drogerie Eurona. Informace o světě ekologické drogerie od Eurona by Černý. Pro slovenské návštěvníky máme drogeria Eurona by Cerny. Objevte tajemství ekologicky šetrné a úsporné kosmetiky a drogerie.

Nové Inzeráty


noimage
nabídka půjčky
(NabídkyKancelářské brigády)
Sobota, 21 Duben 2018
Hledáme atraktivní dívky, studentky, ženy
Hledáme atraktivní dívky, studentky, ženy
(NabídkyJednorázová akce)
Úterý, 17 Duben 2018
Hledáme atraktivní dívky, studentky, þeny
Hledáme atraktivní dívky, studentky, ženy
(NabídkyJednorázová akce)
Úterý, 17 Duben 2018
http://domaci-prace.z-inzerce.cz/templates/siteground-j15-52/images/patka1.jpg
     

(c) Brigády na léto a prázdniny 2009